Warszawska Olimpiada Młodzieży w Unihokeju - Hitoryczny Sukces

17 stycznia 2019

Po ogromnym sukcesie naszych chłopców w Mistrzostwach Śródmieścia- zajęciu I miejsca- przyszedł czas na Warszawską Olimpiadę Młodzieży.

Naszą szkołę, SP 41 z Drewnianej, reprezentowali: Tadeusz Pyrek (3ag), Damian Brzeziński, Marcin Damentko (8a), Tymon Brliński, Oskar Najda, Krzysztof Czułowski (8b), Szymon Kaczmarek, Marcel Zawadzki (8c), Jan Sztejnert (7a) i Kacper Sieńkowski (7b). Chłopcy zmotywowani przystąpili do zawodów, wierząc w zwycięstwo. Mecze grupowe wygrali zdecydowanie, zajmując pierwsze miejsce i przechodząc do dalszego etapu turnieju. Na boisku fantastyczną skutecznością wykazali się Tadeusz, Janek, Tymon i Damian - strzelcy bramek, w obronie nie do przejścia byli Szymon, Krzysztof, Marcin, Marcel, świetnie bronili Oskar i Kacper. W dalszym etapie zawodów spotkaliśmy się z klubami i szkołami sportowymi, z którymi walczyliśmy jak równy z równym, prezentując przygotowanie techniczne, taktyczne i kondycyjne .

Ostatecznie cały turniej nasi wspaniali chłopcy zakończyli na IV miejscu!

To ogromny sukces naszych sportowców ze Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 41. Wśród 18 najlepszych z najlepszych, my, mała szkoła z Powiśla bez hali sportowej, bez klubu poradziliśmy sobie tak wspaniale!

Mamy nadzieję, że będziecie rozwijać swoje sportowe pasje z takim zaangażowaniem, jak do tej pory!

JESTEŚMY Z WAS BARDZO DUMNI,JESTEŚCIE NAJLEPSI!

Autor: Irka Drynkowska