4 czerwca 2019

W Dzień Dziecka, 1 czerwca na boisku „Orlik” w Parku Agrykola odbył się wiosenny turniej "Od zabawy do sportu" - największa impreza sportowa z udziałem najmłodszych uczniów. Do rywalizacji przystąpili uczniowie  13 śródmiejskich szkół podstawowych.

Naszą szkołę reprezentowali: Antonina Miecznikowska, Zuzanna Napiórkowska, Michał Kowalczyk, Jan Mikliszański (4b), Szymon Pawlak, Michał Ostałowski (2a), Aleksandra Jasiewska, Rosa Dixon, Sean Sosnowski (2c), Anastazja Melich, Hanna Pałysa, Jan Skarżycki (1a) i Krzysztof Kowalczyk (1b).

Zawody odbywały się w formie wyścigów rzędów i ogromnym dopingu rodziców, którzy w sobotnie przedpołudnie mogli zobaczyć, jak wspaniale prezentują się ich dzieci.

Pogoda dopisała, wszyscy świetnie się bawili, dopingując się wzajemnie i ciesząc z dobrych wyników.  Otrzymaliśmy piękny puchar, medale, prezenty i słodkie upominki JWróciliśmy z turnieju zadowoleni i uśmiechnięci. Było wspaniale. Wszystkim gorąco gratulujemy i z niecierpliwością czekamy na następne zawody!

Autor: Irka Drynkowska