13 listopada 2019

W październiku w hali OSiR Polna odbyły się Mistrzostwa Śródmieścia w unihokeju dziewcząt i chłopców w kategorii dzieci i młodzieży.

W kategorii dziewcząt w roczniku 2005/2006 naszą szkołę reprezentowały: Natalia Singh-Kania (6a), Ola Rosik, Rozalia Diduszko, Tosia Radwańska, Krysia Paszewska (wszystkie 7b),  Ida Burchardt, Agata Parol, Tonia Rychlewska, Dasha Shvedova (wszystkie 8a). Dziewczęta grały fantastycznie, w grupie zajęły drugie miejsce i w bojowych nastrojach przystąpiły do meczów finałowych. Nie miały sobie równych i we wspaniałym stylu wygrały cały turniej, zdobywając złote medale i zostając MISTRZYNIAMI ŚRÓDMIEŚCIA!!! Ogromnie gratulujemy, jesteśmy z Was dumni i trzymamy kciuki za wspaniałe występy podczas Warszawskiej Olimpiady Młodzieży.

W roczniku 2005/2006 chłopcy wystąpili w składzie: Maciek Szapiel (7a), Tomek Tkaczuk,  Jakub Strudziński (obaj 7b), Olek Pyrek, Janek Sztejnert, Joel Perepłyś, Krzysiek Skalski, Antek Małek (wszyscy 8a) i Kacper Sieńkowski (8b). Nasi zawodnicy grali fantastycznie, prezentując doskonałe wyszkolenie techniczne i przygotowanie taktyczne. Dzięki rewelacyjnej  grze zdobyli srebrne medale i zostali VICEMISTRZAMI ŚRÓDMIEŚCIA!!!

W kategorii dzieci naszą szkołę reprezentowali:

Dziewczynki: Amelka Sokołowska (5a), Konstancja Oleszczuk (6a), Natalia Magdziarz (6c), Lena Gough, Nicole van Triet, Alicja Parol, Malwina Stachowicz (wszystkie 7a) i Marianka Gough (7b).

Chłopcy: Dawid Smoderek (5a), Paweł Łupiński (5c), Olek Białobrzeski, Aleks Miriuk (obaj 6b), Joachim Okafor, Jan Pyrek, Igor Bartoszewicz, Paweł Bednarski (wszyscy 6d).

Zarówno chłopcom jak i dziewczynkom zabrakło w tym roku szczęścia i zajęli 6 miejsca.

W przyszłym roku na pewno będzie lepiej, gratulujemy sportowej postawy i zaangażowania!

Autor: Irka Drynkowska