Majowe wyjście Wojażera do Melt Museum
6 maja 2026
Wojażer wybrał się na wyjątkową immersyjną wystawę o drzewach.
Była to sensoryczna podróż do świata drzew i wody – przestrzeni, w której czas zwalnia.
Kolejnym punktem był Plac Pięciu Rogów (w jaju ciągle stuka i słychać pisklęta
).
Kolejne wyjście to wspólny wyjazd do Gdańska!











.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)


