Majowe wyjście Wojażera do Melt Museum

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
6 maja 2026
Wojażer wybrał się na wyjątkową immersyjną wystawę o drzewach.
Była to sensoryczna podróż do świata drzew i wody – przestrzeni, w której czas zwalnia.
Kolejnym punktem był Plac Pięciu Rogów (w jaju ciągle stuka i słychać pisklęta ???? ).
Kolejne wyjście to wspólny wyjazd do Gdańska!
 
Autor: Kinga Bednarzak

Galeria

  • Powiększ zdjęcie Majowe wyjście Wojażera do Melt Museum

    Majowe wyjście Wojażera do Melt Museum

  • Powiększ zdjęcie Majowe wyjście Wojażera do Melt Museum

    Majowe wyjście Wojażera do Melt Museum

  • Powiększ zdjęcie Majowe wyjście Wojażera do Melt Museum

    Majowe wyjście Wojażera do Melt Museum

  • Powiększ zdjęcie Majowe wyjście Wojażera do Melt Museum

    Majowe wyjście Wojażera do Melt Museum

  • Powiększ zdjęcie Majowe wyjście Wojażera do Melt Museum

    Majowe wyjście Wojażera do Melt Museum