Powrót do przeszłości... 1906-2026
30 kwietnie mieliśmy szansę Jak wyruszyć w.. czasie. Każda klasa przygotowała informacje na temat pewnej dekady, w którek funkcjonowała nasza szkoła.
Czy wiecie jak zmieniały się moda, kulinaria, architektura na przestrzeni lat? Odpowiedzi na te pytania dali nam uczniowie! Klasy 4-7 przygotowały m.in. prezentacje, kulinaria, udekorowały salę odpowiednio do "wylosowanych lat". Uczniowie, którzy w danej chwili nie prezentowali efektów pracy, chodzili na pokazy do innych sal.
Klasa 5a i wszystkie 8, miały szczególne zadanie. Zrobienie pokazu filmowego dla klas 1-3 (klasa 5a) i animowanie dzieci przez uczniów klas 8.
To była świetna okazja do integracji, zdobycia wiedzy i świetnej zabawy!











.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)


