Gala Młodych Artystów
23 kwietnia nasza szkoła miała zaszczyt być organizatorem wyjątkowego wydarzenia – Gali Młodych Talentów, podczas której odbyło się uroczyste wręczenie nagród laureatom VIII Warszawskiego Konkursu Wokalnego „Warszawa w piosence” oraz II Warszawskiego Konkursu Literackiego.
Wydarzenie zostało objęte patronatem Żołnierzy Armii Krajowej Grupy Bojowej Krybar, co nadało tej uroczystości szczególny, patriotyczny wymiar.
Nagrody wręczyła Pani Dyrektor Beata Ostałowska wraz z organizatorami, a laureatom konkursu wokalnego również Przewodnicząca Jury, Pani Livia Pawłowska.
Talent to dar, który rozkwita dzięki pasji, pracy i odwadze do realizowania marzeń. Dzisiejsza gala pokazała, jak wielu młodych ludzi rozwija swoje zdolności artystyczne i literackie, inspirując innych do działania.
Serdecznie gratulujemy wszystkim laureatom i uczestnikom. Dziękujemy za obecność oraz wspólne świętowanie młodych talentów!











.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)


